Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Емалювання ванни Київ

Виникнення потертостей на поверхні ванни, тріщин та іржі не є причиною для купівлі нової сантехніки. Продовжити експлуатаційний період можливо єдиним способом – виконати реставрацію ванни за допомогою емалювання ванни у Києві. Такий варіант є найменш затратним, що є актуально для кожного користувача.

 

Виконати якісне відновлення ванни за допомогою цього методу можливо як самостійно, так і за допомогою спеціалістів. Відмітимо, що оптимальним варіантом буде звернення в до майстра спеціаліста по ємалюванню, який надає гарантію на проведені роботи, незалежно від складності.

 

“Ванна Сіті” надає якісні послуги по емалюванню старих ванн, використовуючи спеціальні емалі. Висока якість наданих послуг гарантується нами – майстри виконають ремонт ванни будь-якої складності, а також нададуть гарантію на проведені роботи.

 

До відома. Емаль надає можливість проводити відновлення ванн в Києві з сталі та чавуну – це необхідно пам’ятати в процесі оформлення замовлення послуги. Реставрувати ванну з акрилу таким методом неможливо. Використання фарби обумовлює мінімальні витрати коштів, що актуально для кожного користувача.

 

Ціна фарбування ванни емаллю в Києві є незмінною – замовник оплачує ту суму, яка була обговорена в процесі оформлення послуги. Детальну інформацію можна дізнатися у менеджера зручнім способом (телефон, месенджери, онлайн-чат, електронна пошта або при прибутті на наш офіс). 

 

Переваги ємалювання ванни

Цей спосіб має власні плюси, серед яких необхідно виділити наступні:

  • Висока швидкість реставрації – надати початковий вигляд ванні не займає багато часу. Весь процес можливо виконати за 4 години, а повноцінно користуватися ванною можна буде через 48 годин.
  • Спосіб не вимагає особливих вмінь та знань зі сторони власника (при виконанні реставрації металевої або чавунної ванни самостійно).
  • Безпечність – використовуються фарби та емалі від перевірених виробників, котрі надають експлуатаційну гарантію на продукцію.
  • Великий робочий період – нанесена емаль дозволяє користуватися ванною ще 5-7 років, не турбуючись за її стан (тривалість користування залежить від умов експлуатації).

 

Крім цього, великою перевагою такого способу відновлення металевих/чавунних ванн в Києві є ціна. Ринок пропонує величезну кількість продукції від різноманітних виробників, що дає можливість придбати емаль, яка повністю відповідає запитам покупця.

 

Як виконується реставрація ванни за допомогою емалі

Процес має наступну послідовність:

  • Підготовка поверхні ванни – видалення бруду, знежирення, демонтаж елементів, шліфовка.
  • Замішування фарби та її нанесення – оптимальним варіантом є тришарове покриття поверхні ванної. Саме такий спосіб забезпечує якісний та надійний захист конструкції від зовнішнього впливу.
  • Висихання нанесених шарів емалі – може бути природнім. Повне затвердіння фарби наступає через 48 годин і ванною можливо користуватися.

 

Для отримання однорідного та рівного шару можуть використовуватися резинові шпателі. При наявності заглиблень на поверхні, можна їх відшпаклювати спеціальними матеріалами.

 

Оформлення заявки

Замовити емалювання ванни у Києві недорого можна в нашому сервісі. Надаємо гарантію на виконані роботи незалежно від їх складності. Беремося за реставрацію будь-яких моделей сталевих та чавунних ванн. Зв’язатися з менеджером можливо зручним для Вас способом (телефон, онлайн-чат, електронна пошта).

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.