Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванни на Подолі за низькою ціною

23.08.2021 Блог
Реставрація ванни на Подолі за низькою ціною

Незалежно від умов експлуатації ванни, вона обов’язково з часом прийде в непридатність. Перші ознаки цього – погіршення зовнішнього вигляду, поява механічних пошкоджень (тріщини, відколи, отвори і т.д.). Щоб зберегти виріб і продовжити його експлуатаційний ресурс досить замовити реставрацію ванни на Подолі.

Доручати цей процес потрібно перевіреним і надійним виконавцям, які надають гарантію на виконану роботу, незважаючи на її складність і особливості виконання. “Ванна Сіті” має довіру з боку клієнтів – переконатися в цьому, допоможуть приклади наших робіт (фото відновлення ванни акрилом до і після).

Ціна реставрації ванни рідким акрилом варіюється виходячи з складності та обсягу. Це потрібно брати до уваги в процесі оформлення заявки. Отримати консультацію можна за телефоном або в онлайн-чаті.

 

Як визначити потребу в реставрації ванни?

Перша ознака необхідності в проведенні даного процесу – приймати ванну стає некомфортно через її зовнішню непривабливість. Погодьтеся, це краще робити в красивій ванні, яка буде радувати блиском і білою поверхнею.

Відновлення ванни акрилом на Подолі виконується відповідно до технології, яка полягає в наступному:

  • Підготовка виробу до роботи – виконується чистка її поверхні з подальшим знежиренням.
  • Заклеювання її країв скотчем або липким папером, що виключить забруднення стін.
  • При наявності механічних пошкоджень готується шпаклівка, якою закладаються тріщини, відколи або отвори. Далі вона наноситься на поверхню.
  • Заливка ванни рідким акрилом на Подолі – застосовуються гумові шпателі для розгладження напливів і додання рівності поверхні ванни.
  • Після завершення робіт виріб залишається сохнути 1 добу.

 

Застиглий акрил являє собою полімер, що не охолоджується – на дотик він приємний і теплий, що забезпечує додатковий комфорт під час прийому ванни.

Наші майстри беруться за роботу будь-якої складності – для них не існує нездійсненних завдань. Результатом їх роботи є нова ванна зі старої, при витраті на це мінімуму засобів (в порівнянні з покупкою нової).

Відновлення ванни рідким акрилом на Подолі від “Ванна Сіті” – розумний вибір, який вже встигли зробити тисячі замовників. Економія грошей, отримання гарантованого результату, це те, що ми пропонуємо.

 

 

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.