Заказать звонок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн Київ

Ванна являється головним елементом в будь-якій оселі, незалежно від її особливостей та площі. З часом будь-яка ванна втрачає свій початковий вигляд – постійна експлуатація, необережне використання і т.п. Вирішити таку проблему просто, т.я. достатньо звернутися до професіоналів, які проведуть відновлення ванн та нададуть гарантію на виконані роботи, незалежно від їх складності.

 

Сервіс по реставрації ванн “Ванна Сіті” в Києві пропонує послуги по вигідним цінам, що актуально для кожного замовника. Висока якість виконаних робіт пояснюється  індивідуальним підходом до будь-якого поставленого завдання.

 

Вигідна ціна відновлення ванн зумовлена ретельним вивченням даного ринку – актуальні пропозиції для всіх замовників. Вартість замовлення не змінюється в процесі оформлення замовлення (клієнт оплачує встановлену суму). 

 

Як виконується реставрація ванн у Києві

Даний процес має наступну послідовність:

 • Замовлення послуги зручним способом та обговорення часу приїзду майстрів.
 • Підготовка ванни для відновлення – поверхня ретельно очищають від бруду, шліфується (використовується наждачний папір, болгарка зі спеціальною металічною щіткою). Додатково проводиться знежирювання поверхності за допомогою розчинників або содою – це потрібно для кращої адгезії між емалью/рідким акрилом та основою ванни. При необхідності виконується попередній прогрів конструкції.
 • Підготовлюються необхідні інструменти для проведення процесу відновлення ванни.
 • Нанесення акрилу або емалі – речовина обирається в залежності від матеріалу ванни (рідкий акрил для акрилових, металевих або чавунних ванн, емаль – тільки для сталевих та чавуну). Використовуються необхідні інструменти.
 • Процес висихання – може проводитися при кімнатній температурі або за допомогою фену.

 

Що пропонує “Ванна Сіті” клієнтам

Наші майстри пропонують та  практикують два методи відновлення ванн – використання акрилових речовин (наливна ванна) та емалювання (нанесення шарів емалі/фарби). Незалежно від обраного варіанту, ми гарантуємо високу якість виконаних робіт, якою би при цьому не була складність замовлення.

 

Спеціалісти проводять відновлення згідно технології, що забезпечує швидку реставрацію ванн з чавуну, акрила або сталі.

 

Чому з нами варто співпрацювати

При зверненні до нас, кожний клієнт отримує наступні переваги:

 • Вигідні цінові пропозиції на відновлення ванн, незалежно від їх складності.
 • Індивідуальний підхід до кожного замовника – враховуємо всі його побажання та особливості майбутніх робіт.
 • Надаємо гарантію на виконану реставрацію акрилової ванни (чавун, сталь) – замовник отримує ванну з оновленним видом. Тепер не треба купувати нову ванну, а цє добра економія грошей.
 • Відновлення проводиться по технології для кожного обранного метода – одна з причин довговічності таких ванн.
 • Беремося за завдання любої складності – нашим майстрам під силу будь-яка поставлена робота.
 • Своєчасне виконання завдання – замовник отримує відновлену ванну в умовленний час без затримок.

 

Як замовити послугу реставрації ванни

Щоб замовити таку послугу, достатньо зв’язатися з нашим менеджером та оговорити всі моменти відносно майбутніх робіт (електронна пошта, телефон, мессенджер, онлайн-чат). Рекомендуємо надавати правдиву та актуальну інформацію – це потрібно щоб не допустити проблем з оплатою та виконанням робіт.

 

Замовити відновлення ванни в Києві та області недорого можливо в нашому сервісі. Довіртесь професіоналам – все виконаємо на високому рівні, незалежно від складності і нюансів завдання.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]