Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Майстер з реставрації ванн в Києві Олексій Новіков

Майстер з реставрації ванн в Києві – з чого все починалося

Доброго дня, я Олексій Новіков, передовий фахівець з реставрації ванн компанії «Vanna-citi.kiev».

Маючи спеціальність кухаря, і сподіваючись, що в житті буду займатися кулінарним мистецтвом, в 1995 році спробував новий вид діяльності – реставрацію ванн. Несподівано для мене, нове хобі стало моєю роботою мрії.

З чого починався мій шлях реставратора ванн

 1. 1995-2000 роки – працював в компанії з реставрації ванн (зробивши більше 1000 ванн).
 2. З 2000-2004 роки – сфера ремонтів: виконраб будівельної бригади. Виконували роботи – гіпсокартонні конструкції стель, малярні роботи, проводка сантехніки та електрики.
 3. 2005-2007 роки – підвищував кваліфікацію в сфері реставрації ванн в Братиславі (Словенія). За цей період зроблено більше 500 ванн, матеріалами виробництва Словенії.
 4. 2008-2009 роки – після підвищення кваліфікації, по приїзду в Україну (Київ), почав розвивати свою компанію по реставрації ванн, зробивши зі своєю командою більше 500 ванн, але в силу кризи в країні в даний період часу був змушений припинити діяльність компанії.
 5. 2010-2019 роки – повернувся працювати в компанію по реставрації ванн, в якій працював раніше.
 6. 2019-2020 роки – працював в сфері реставрації ванн по базі клієнтів, напрацьованої роками, і співпрацював з топовими компаніями в Києві та Київській області.

З 2020 року розпочав розвивати свою нову компанію «vanna-citi.kiev» і працювати виключно з якісними матеріалами для реставрації ванн.

Реставрація ванн в Києві та Київській області виконується в раніше обумовлені терміни без тимчасових затримок, що цінується моїми клієнтами.

 

Чому мені довіряють?

 1. Ціна відповідає якості – майстер по реставрації ванн пропонує доступну вартість, що дозволяє не витрачатися на покупку нової.
 2. Дотримання всіх технологічних процесів: шліфування поверхні ванни спеціальною насадкою на шліфувальній машинці (болгарка), закладення відколів і тріщин, знежирення поверхні і сушка, нанесення високоякісного матеріалу.
 3. Досвід більше 20 років – майстер по реставрації ванн в Києві та Київській області виконує роботу з використанням різних секретів і технік, які були знайдені на протязі всього часу.
 4. 98% позитивних відгуків моїх робіт https://kabanchik.ua/user/1371929.
 5. Географія надання послуг – місто Київ, Білогородка, Бобриця, Боярка, Бортничі, Бориспіль, Бровари, Бузова, Васильків, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір’я, Княжичі, Крюківщина, Личанка, Лісники, Малютянка , Мироцьке, Михайлівка, Рубежівка, Музичі, Обухів, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Українка, Ходосівка, Хотів, Чабани, Шпитьки.
 6. Всі роботи проводяться на дому – не потрібно демонтувати ванну.
 7. Консультація без зайвої термінології, з розумінням до кожного клієнта індивідуально.

На зв’язку 24/7 по телефону (Viber, Telegramm, WhatsApp, форма на сайті).

 1. Персональний підхід до кожної поставленої задачі – майстер по реставрації ванн в Києві знайде вихід з будь-якої ситуації, що дозволить отримати нову ванну замість старої.
 2. Своєчасна здача ванни – замовнику не потрібно хвилюватися про терміни, тому що вони обумовлюються в процесі оформлення заявки. Це дає можливість правильно підібрати матеріал та інструменти для швидкого відновлення ванни.

Володіючи високим рівнем кваліфікації, я беруся за складні завдання, на які б інші майстри сказали б – простіше купити нову ванну.

Довіртеся мені і Ви отримаєте якісні послуги з реставрації ванн за доступною ціною з гарантією якості на виконану роботу.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.