Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Наливна ванна Київ

Головним елементом ванної кімнати є ванна – вона може бути зі сталі, чавуну або акрилового материалу (полімер). Втрата її початкового вигляду обумовлена умовами експлуатації. Виникнення нальоту, потертостей та тріщин поверхневого шару покриття в більшості випадків призводить до придбання нової ванни. Єдиний варіант не тратити великі гроші на купівлю – виконати відновлення емалі методом “наливна ванна” .

 

Одним із способів реставрації є “наливна ванна”, котрий полягає в використанні такої речовини, як рідкий акрил. Особливість даного методу – універсальність, оскільки за його допомогою можливо виконати реставрацію старої ванни акрилом з будь-якого матеріалу. Використання акрилу актуально для полімерних ванн, при цьому вироби з чавуну та сталі також не залишилися в стороні.

 

Ціна наливної ванни у Києві  не змінюється в процесі оформлення – замовник оплачує ту суму, яка встановлена в договорі. Це потрібно враховувати при замовленні послуги.

 

Наш сервіс пропонує якісні та недорогі послуги по реставрації металевих, чавунних та акрилових ванн в Києві. Переконатися в високій якості проведених робіт по відновленню ванн встигли сотні користувачів, які довірилися справжнім професіоналам. Наші майстри беруться за роботу будь-якої складності, незалежно від її особливостей.

Переваги відновлення ванни за допомогою наливного рідкого акрилу

Використовуючи такий спосіб реставрації, як наливна ванна, замовник отримує можливість надати друге життя старій ванні, збільшуючи її експлуатаційний період на 7-10 років (в залежності від умов використання). Рідкий акрил має власні плюси, серед яких потрібно виділити:

  • Можливість отримати міцну поверхню, на якій не будуть виникати плями та напливи від використання миючих засобів. Рідкий акрил для ванн є оптимальнім варіантом для відновлення.
  • Довговічність – сформований шар акрилу має високий рівень ударостійкості та практично повну несприйнятливість до механічного впливу (пошкодити поверхню за допомогою сили тертя майже неможливо).
  • Безпечна експлуатація – рідкий акрил не виділяє небезпечних для здоров’я речовин, не має запаху. Крім того, не сприяє виникненню алергічних реакцій, що дозволяє його використання в лікувальних освітніх закладах.
  • При необхідності, можливо виконати реставрацію ванни акрилом самостійно, але за умови наявності необхідного інструменту, знань та навиків.
  • Гарантія отримання очікуваного результату.

 

Акрил для ванн підбирається серед відомих брендів, які встигли зарекомендувати себе на світовому ринку. В залежності від поставленого завдання, наші майстри використовуватимуть оптимальний матеріал для відновлення ванни (найкраще відношення ціна/якість).

 

Чому з нами потрібно співпрацювати

Наша компанія має наступні переваги в порівнянні з іншими сервісами, а саме:

  • Вигідна ціна на запропоновану послугу по відновленню акрилових ванн (сталеві, чавунні).
  • Надаємо гарантію якості на проведені роботи, незалежно від їх складності та особливостей.
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника та поставленого завдання – беремося за виконання реставрації ванн будь-яких розмірів та конструктивних особливостей.
  • Своєчасне виконання робіт – замовник отримує результат в раніше оговорений період часу без затримок.
  • Великий досвід в відновленні ванн – 25 років займаємося цим напрямом діяльності. Знаємо багато секретів відносно експлуатації.

 

Замовити наливну ванну у Києві по доступній ціні можна у нас в зручний для Вас час. Менеджер надасть відповіді на всі поставленні питання по телефону, через електронну пошту, месенджери або онлайн-чат.

 

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.