Заказать звонок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн Київ

Ванна – всім звичний елемент, котрий знаходиться в кожній оселі, будь-то квартира або приватний будинок. Протягом всього часу користування ванна може втрачати свій початковий вигляд та стан. Виникнення потертостей та тріщин верхнього шару покриття є першою ознакою, яка свідчить про необхідність прийняття заходів. Одним із дієвих способів вирішити проблему втрати зовнішнього виду є реставрація ванн.

 

Компанія “Ванна Сіті” в Києві надає якісні послуги з відновлення старих ванн, виготовлених з сталі, чавуну або акрилу. Наші майстри надають гарантію на виконані роботи, незалежно від їх особливостей та складності. Висока якість наданих послуг обумовлена постійним колективом спеціалістів (не користуємося послугами сторонніх майстрів) та індивідуальним підходом до кожної поставленої задачі.

 

Вартість відновлення старих ванн в Київській області від нашого сервісу являється незмінною – замовник оплачує ціну, яка була вказана в договорі (відсутні накрутки та безпідставні збільшення). Це потрібно пам’ятати в процесі оформлення замовлення послуги.

 

Самостійно виконувати відновлення сталевої ванни (чавунної, акрилової) не рекомендується – доручати цей процес потрібно майстрам, котрі нададуть гарантію на проведені роботи. Крім цього, звернення до спеціаліста надасть можливість зекономити час, що актуально для кожного замовника.

 

Що пропонує “Ванна Сіті” клієнтам

Наш сервіс виконує реставрацію ванн (акрил, сталь, чавун) будь-якої складності – майстри беруться за відновлення конструкцій всіх існуючих типів, незважаючи на їх форми та особливості.

 

Реставрація ванн в Києві виконується згідно виду матеріалу, з якого виготовлений виріб. Нами використовуються наступні способи:

  • Наливна ванна – сучасний метод повернення красивого виду конструкції, котрий полягає в використанні полімерної речовини. Процес реставрації виконується поетапно і полягає в пошаровому нанесенні рідкого акрилу. Для забезпечення рівності поверхні задіються резинові шпателі, котрими вирівнюються нанесені шари акрилу. Такий спосіб актуальний для ванн всіх типів – металеві, акрилові, чавунні.
  • Емалювання ванни – цей метод підходить для роботи зі стальними і чавунними конструкціями. Відрізняється дешевизною, в порівнянні з нанесенням акрилу.

 

Не дивлячись на простоту процесів відновлення ванн, доручати його потрібно досвідченим спеціалістам, котрі володіють всіма навичками та знаннями відносно поверненню ваннам первинного вигляду, незалежно від особливостей конструкції.

 

Звернувшись до нас, можна зекономити велику кількість грошей, так як нова ванна коштує набагато більше, ніж її відновлення.

 

4 причини, щоб стати нашим клієнтом

Кожний замовник представлених послуг отримує наступні переваги:

  • Гарантія швидкого виконання робіт будь-якої складності – відсутні затримки по часу. Замовник отримує бажаний результат в встановлений період часу.
  • Вигідні цінові пропозиції – дозволити реставрацію акрилової/стальної/чавунної ванни може кожний замовник. Це можливо завдяки продуманій ціновій політиці – вартість встановлюється в залежності від складності дорученого завдання.
  • Використання безпечних та екологічних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій у людини.
  • Процес відновлення виконується згідно технології, яка дозволяє збільшити експлуатаційний ресурс ванни.

 

Замовити якісну реставрацію старих ванн в Києві по низькій ціні можна у нас в зручний час – зв’язатися з менеджером можливо по телефону, в онлайн-чаті або через електронну пошту. Довіртесь нам – а все необхідне виконають наші експерти.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.