Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A
Многослойная усиленная эмалировка ванны

Многослойная усиленная эмалировка ванны

Наливная ванна качественным акрилом

Наливная ванна качественным акрилом

Качественная реставрация ванны в Киеве

Качественная реставрация ванны в Киеве

Ванна – всім звичний елемент, котрий знаходиться в кожній оселі, будь-то квартира або приватний будинок. Протягом всього часу користування ванна може втрачати свій початковий вигляд та стан. Виникнення потертостей та тріщин верхнього шару покриття є першою ознакою, яка свідчить про необхідність прийняття заходів. Одним із дієвих способів вирішити проблему втрати зовнішнього виду є реставрація ванн.

 

Компанія “Ванна Сіті” в Києві надає якісні послуги з відновлення старих ванн, виготовлених з сталі, чавуну або акрилу. Наші майстри надають гарантію на виконані роботи, незалежно від їх особливостей та складності. Висока якість наданих послуг обумовлена постійним колективом спеціалістів (не користуємося послугами сторонніх майстрів) та індивідуальним підходом до кожної поставленої задачі.

 

Вартість відновлення старих ванн в Київській області від нашого сервісу являється незмінною – замовник оплачує ціну, яка була вказана в договорі (відсутні накрутки та безпідставні збільшення). Це потрібно пам’ятати в процесі оформлення замовлення послуги.

 

Самостійно виконувати відновлення сталевої ванни (чавунної, акрилової) не рекомендується – доручати цей процес потрібно майстрам, котрі нададуть гарантію на проведені роботи. Крім цього, звернення до спеціаліста надасть можливість зекономити час, що актуально для кожного замовника.

 

Що пропонує “Ванна Сіті” клієнтам

Наш сервіс виконує реставрацію ванн (акрил, сталь, чавун) будь-якої складності – майстри беруться за відновлення конструкцій всіх існуючих типів, незважаючи на їх форми та особливості.

 

Реставрація ванн в Києві виконується згідно виду матеріалу, з якого виготовлений виріб. Нами використовуються наступні способи:

 

Не дивлячись на простоту процесів відновлення ванн, доручати його потрібно досвідченим спеціалістам, котрі володіють всіма навичками та знаннями відносно поверненню ваннам первинного вигляду, незалежно від особливостей конструкції.

 

Звернувшись до нас, можна зекономити велику кількість грошей, так як нова ванна коштує набагато більше, ніж її відновлення.

 

4 причини, щоб стати нашим клієнтом

Кожний замовник представлених послуг отримує наступні переваги:

 

Замовити якісну реставрацію старих ванн в Києві по низькій ціні можна у нас в зручний час – зв’язатися з менеджером можливо по телефону, в онлайн-чаті або через електронну пошту. Довіртесь нам – а все необхідне виконають наші експерти.

Переваги Нашої Реставрації Ванн

Чому ви повинні вибрати саме нас?

Низька ціна!

Співвідношення ціни і якості найкраще на ринку послуг - у розділі цiни ви можете підібрати собі потрібний варіант

Ціни на реставрацію ванн

Якісна реставрація

Емалювання і налив акрилом вищої якості, нерозбавленим, з гарантією від 5 років. Якість матеріалу з ліцензією ЄС.

Про емаль

Великий досвід!

Наш досвід у відновленні ванн більше 25 років! Більше кількох сотень відреставрованих ванн по всій Україні.

Портфоліо

Нам довірилися понад 3000 клієнтів!

Реставрація ванн в Києві допомагає вам продовжити термін служби виробу. Ванна буде як нова, стильна і підкреслить інтер'єр кімнати. Наш професійний підхід допоможе вам зекономити кошти, поліпшити зовнішній вигляд, зміцнити виріб. Досить скористатися послугою з реставрації ванної в місті Київ або областях, щоб не витрачати великі гроші на її ремонт. Швидко виїдемо на ваше замовлення і виконаємо всі необхідні дії для відновлення ванни.

Замовити дзвінок!

СПОСОБИ ВІДНОВЛЕННЯ ВАНН:

Пропонуємо вам наші послуги:

Наливна ванна

Ціна: від Ціна від: 1800 грн. Термін служби до 10-15 років, товщина шару 2-5 мм, робота 2-4 години. Висихання 24 годин. Гарантія 3 роки.

Емалювання ванни

Ціна: від 1400 грн. Термін служби до 3 років, товщина шару 1-2 мм, робота 2-4 години. Висихання 48 годин. Гарантія 1 року.

Наливна ванна VIP

Ціна від: 2300 грн. Термін служби до 15 років, товщина шару 3-5 мм, робота 4 години. Висихання 24 годин. Гарантія 5 років.

Відгуки Клієнтів

All  

Велика подяка майстру Олексію за гарно виконану роботу. Він подарував нашій ванні друге життя. Дуже задоволені. Велике дякую за біленьку і новеньку ванну. Мирного неба🇺🇦

Яна    14.11.2022   Київ   
Алексей, лучший мастер своего дела!  

Спасибо большое, за выполненную работу. Сделали Люкс акрилом, результат приятно удивил. Мастер Алексей, РЕКОМЕНДУЮ 👍

Алина    22.08.2022   Киев   
отреставрированная ванна Докладно
Докладно
отреставрированная ванна Докладно

Замовити реставрацію ванни

    Ваше имя:*

    Телефон:*

    Сообщение: