Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн на Харківському районі

17.08.2021 Блог
отреставрированная ванна

Реставрація ванни– оптимальний варіант заощадити кошти, тому що не потрібно купувати нову. Запропонований спосіб є раціональним рішенням у разі втрати початкового зовнішнього вигляду , утворення дрібних пошкоджень і відколів. Реставрація ванни в Харківському районі Києва виконується нашими майстрами за мінімум часу та  з наданням гарантії на виконані роботи.

«Ванна Сіті» пропонує послуги по відновленню ванн за вигідними і доступними цінами. Процес оформлення займає мінімум часу – достатньо зв’язатися з нашим менеджером і обговорити умови замовлення. Висока якість виконаних робіт обумовлено індивідуальним підходом до поставленого завдання і дотриманням технології.

Ціна реставрації ванни в Харківському районі формується в залежності від обсягу роботи. Це потрібно брати до уваги в процесі оформлення заявки. Детальну інформацію щодо даної послуги можна отримати у консультанта.

Жителям Харківського району достатньо оформити заявку і чекати приїзду майстра за вказаною адресою. Час і день приїзду обирається клієнтом.

 

Чому наливна ванна – оптимальний варіант реставрації?

Головна особливість запропонованого способу реставрації ванни полягає в швидкому виконанні. Час відновлення займає 2-4 години, що зручно для кожного замовника. Інша перевага – не потрібно виконувати демонтажні роботи. Це виключає утворення великої кількості сміття і зайвої витрати часу.

Відновлення ванни в Харківському районі виконується за допомогою рідкого акрилу. Даний матеріал являє собою речовину, що складається з двох компонентів – закріплювача та акрилу.

До плюсів даного способу відносять:

  • Швидкість проведення робіт – реставрація ванни займає кілька годин. Процес сушіння становить 24 години.
  • Все проводиться вдома у замовника – не потрібно ванну демонтувати і привозити в майстерню.
  • Наявність невеликих пошкоджень не проблема – може використовуватись шпаклівка, яка приховає дефекти.
  • Високий показник зносостійкості – затверділий акрил являє собою пластикове покриття, яке практично не сприйнятливе до стирання.
  • Реставрація ванн в Харківському районі проводиться з урахуванням особливостей виробу – майстрами підбирається оптимальна товщина акрилового шару (1-4 мм).

 

Замовити відновлення ванни (Харківський район, Київ) недорого з гарантією якості можна у нас. Довіртеся нам – дайте друге життя старій ванні та поверніть її первісний вигляд.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.