Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн на Троєщині

17.08.2021 Блог
отреставрированная ванна

Втомилися від непривабливого вигляду ванни? Хочете повернути не тільки початковий вигляд, але і її функціонал? А переплачувати за нову немає бажання або можливостей? Єдине вирішення проблеми – замовити реставрацію ванн рідким акрилом на Троєщині. Доручати це потрібно перевіреним компаніям, які надають гарантію на виконані роботи, незалежно від складності поставленого завдання.

«Ванна Сіті» в Києві надає якісні послуги по відновленню ванн – доступні цінові пропозиції та персональний підхід до замовлення є причиною нашої популярності.

Наливна ванна – сучасний спосіб реставрації, який займає небагато часу. Процес відновлення займає 2-4 години (в залежності від її стану), тривалість застигання рідкого акрилу становить 24 години, тобто через добу клієнт отримує нову ванну зі старої. Таке рішення економічно вигідне, оскільки не потрібно витрачати гроші на придбання нової ванни.

Ціна відновлення ванни на Троєщині обговорюється на місці – майстер прибуде за вказаною адресою і оцінить обсяг і складність роботи. Додатково на підсумкову вартість впливає використання шпаклівки, що потрібно пам’ятати.

 

Коли реставрація ванни акрилом на Троєщині актуальна?

Відновити колишній вигляд виробу рекомендується в наступних випадках:

  • Виникнення патьоків та іржі – проявляється при стиранні зовнішнього шару емалі.
  • Наявність відколів і тріщин – їх наявність згодом призводить до руйнування ванни.
  • Втрата початкового вигляду – потемніння емалі.

 

Відновлення ванни акрилом це нанесення речовини товщиною від 1 до 4 мм (підбирається виходячи від її стану). Для цього застосовуються спеціальні інструменти (гумові шпателі, пензлики), за допомогою яких формується майбутня поверхню ванни.

Результат роботи – нова ванна, що має гладку й рівну поверхню, яка на дотик аналогічна пластику. Особливість акрилу полягає в його довговічності та хорошій зносостійкості. При цьому, ванна на дотик завжди тепла, що забезпечує додатковий комфорт при її використанні.

Реставрація ванни рідким акрилом – оптимальний варіант економії, оскільки підсумкова вартість робіт все одно менше ціни нової. Це і робить запропоновану послугу затребуваною і популярною серед жителів столиці.

Замовити відновлення ванни на Троєщині за низькою ціною можна у будь-який час – зв’язатися з менеджером і отримати консультацію можливо зручним для Вас способом.

 

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.