Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн рідким акрилом на Борщагівці

29.06.2021 Блог
реставрация ванн

Необхідність в відновленні ванн завжди є, оскільки придбання нової завжди призводить до суттєвих фінансових втрат. Наша компанія надає якісні послуги по реставрації ванн в Києві (Борщагівка) за доступними та вигідними цінами.

Особливість нашої компанії – надаємо гарантії на провдені роботи, незалежно від їх складності та об’єму. Наші майстри при будь-яких ситуаціях беруть відповідальність на себе, оскільки “ВаннаКиїв” слідкує за наданням послуг найкращої якості, що робить нас надійним та перевіреним виконавцем.

Відновлення ванн рідким акрилом в Києві (Петропавлівська, Софіївська) за вигідною ціною – не вигадка, а реальність, яка дозволяє отримати нову ванну, витративши мізерну сумму коштів (в зрівнянні з покупкою нового виробу).

Вартість реставрації ванни залежить від об’єму роботи та індивідуальних побажань замовника – все це потрібно враховувати під час оформлення замовлення. Отримати детальну інформацію відносно цієї послуги можливо у менеджера зручним для Вас способом.

Переваги рідкого акрилу при відновленні ванн

Плюс даної речовини – можливість отримати якісну поверхню ванни, котра спроможна прослужити до 10-15 років. Це зумовлено складом, оскільки готова речовина для використання складається з акрилу та полімерного затверджувача.

При їх взаємодії між собою, рідкий акрил при висиханні затвердіває та стає схожим на пластик. Така особливість робить його довговічним та міцним – після реставрації ванни, її поверхня спроможна витримувати значні навантаження, навіть падіння тяжких предметів.

Чому нам довіряють

Звернувшись до нас, кожен клієнт отримує:

  • Сервісне обслуговування – персональний підхід до кожної поставленому завданню.
  • Вигідні цінові пропозиції, що дозволить виключити витрати на придбання нової ванни.
  • Допомога при питаннях щодо послуг, що надаються. Постійний штат майстрів – не задіюємо сторонніх фахівців для виконання робіт.
  • Надаємо гарантію на відновлення ванни на Софієвській та Петропавлівській Борщагівці будь-якої складності.

Все це робить нас відповідальним та надійним партнером, котрий не підведе. Довіритися нас – отримати професійну допомогу в вирішенні проблем з реставрацією ванн, навіть в самому поганому стані.

Замовити відновлення ванн на Борщагівці (Петропавлівській, Софіївській) за низькою ціною з гарантією на виконані роботи можливо у нас. Майстер прибуде за вказаною адресою та займеться реставрацією, котра зробить непотрібним придбання нової ванни.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.