Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн рідким акрилом на Святошино

29.06.2021 Блог
реставрация ванн

Будь-яка ванна може стати непридатним для використання, а саме пошкоджується захисне покриття. Причиною цього може бути як природний знос, так і не акуратне поводження з боку користувачів. Втратила вигляд виріб можна відновити єдиним способом – виконати реставрацію ванн на Святошино.

“Ванна Сіті” надає послуги з відновлення ванн за вигідними і доступними цінами. Якість виконуваних робіт гарантується нашими майстрами, незалежно від складності поставленого завдання. Застосовується рідкий акрил – матеріал, що володіє високою міцністю і великим терміном служби.

Вартість відновлення ванн залежить від об’єму виконаних робіт – це потрібно враховувати в процесі оформлення замовлення. Майстер прибуде за вказаною адресою в день замовлення (при виникненні змін, ми обов’язково сповістимо замовника). 

Як виконується реставрація ванн рідким акрилом

Відновлення виконується в наступній послідовності:

  1. Підготовка ванни – поверхня очищається від старого шару емалі (використовується електроінструмент) та знежирюється (покращується адгезійний показник).
  2. При наявності механічних пошкоджень (тріщини, відколи) використовується шпаклівка. Даний матеріал эффективно приховує дефекти та добре піддається фарбуванню.
  3. Нанесення рідкого акрилу на поверхню – в залежності від стану ванни, шар може мати товщину до 4 мм.
  4. Висихання захисного шару – виконується при кімнатній температурі протягом 24 або 36 годин в залежності від товщини нанесеного акрилу.

Замовник може самостійно вибирає різновид рідкого акрилу, при виникненні труднощів майстер надасть рекомендації щодо підбору.

Реставрація ванн у Святошинському районі (Академмістечко, Святошино, Біличі та Відрадний) виконується в мінімальні терміни – це обумовлено великим досвідом майстрів, які знайдуть індивідуальні рішення для кожного випадку відновлення.

Довірившись нам, не потрібно хвилюватися за результат, оскільки на всі робти ми надаємо гарантію.

Оформлення послуги

Замовити реставрацію ванн рідким акрилом на Святошино  можливо у будь-який час. Зв’язатися з менеджером та отримати відповіді на питання за допомогою телефона чи електронної пошти не потребує багато часу. Надаємо гарантію вигідних цін на відновлення, незалежно від об’єму робіт.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.