Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн у Вишневому

03.08.2021 Блог
отреставрированная ванна

Потреба в заміні ванни на нову виникає в будь-якому випадку, причин для цього більше, ніж достатньо. Це може бути як природний знос верхнього захисного покриття, так і не акуратна експлуатація. Але навіщо платити за нову, якщо можна замовити реставрацію ванни рідким акрилом. Дана послуга є затребуваною серед користувачів і це не дивно, оскільки немає нічого приємнішого, ніж заощадити свої гроші.

«Ванна Сіті» пропонує відновлення ванн акрилом, збільшуючи їх експлуатаційний термін на роки, адже дане покриття прослужить мінімум 10 років. За якість робіт несе відповідальність майстер, а також нами надається гарантія на кожен етап реставрації, незалежно від його складності.

Ціна наливної ванни у Вишневому формується в залежності від особливостей поставленого завдання. Після прибуття майстра за вказаною адресою, виконується процес оцінювання обсягу робіт і оголошення підсумкової вартості. Після узгодження із замовником, фахівець приступає до реставрації.

 

Відновлення ванни рідким акрилом виконується за 1 годину, що актуально для кожного клієнта. Процес висихання може становити від 24 годин до 72,  час залежить від товщини нанесеного шару (1-4 мм). Відзначимо, що при наявності механічних пошкоджень, шар потрібно робити товстішим, тому що тільки так можна приховати дефект.

 

 

5 переваг наливної ванни

Використовуючи даний метод реставрації, потрібно знати про його переваги, серед яких виділяють наступні:

 

  1. Гарантія очікуваного результату – висохлий шар дозволяє повернути свій зовнішній вигляд. По завершенню роботи користувач отримує нову ванну зі старої.
  2. Хороша міцність нанесеного покриття. Реставрація ванни акрилом- це створення шару, що стає пластиком. Це покриття відрізняється хорошою зносостійкістю і можливістю витримувати великі навантаження.
  3. Екологічність – використовується двокомпонентна речовина, яка складається з акрилу і полімеру (закріплювача). В процесі експлуатації не шкодить здоров’ю людини.
  4. Можливість повернути колишню красу практично будь-який ванні, за винятком виробів з критичними пошкодженнями. При наявності невеликих отворів застосовується спеціальна шпаклівка, поверх якої наноситься акрил.
  5. Не потрібно демонтувати і розбирати плитку / панелі – відновлення ванни рідким акрилом вимагає мінімального процесу підготовки. Досить використовувати будь-який скотч (звичайний, малярний), старі газети і все.

Наші майстри виконають роботу і залишать чисте місце – одне з правил «Ванна Сіті», яке дотримується з моменту заснування.

 

Оформлення послуги

Замовити реставрацію ванни рідким акрилом у Вишневому недорого можливо в зручний для Вас час. Зв’язатися з менеджером рекомендуємо по телефону, через email або відвідавши наш офіс в Києві. Довіртеся нам і Ви отримаєте якісну послугу з відновлення ванни, яка матиме адекватну ціну.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.