Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн в Боярці

03.08.2021 Блог
отреставрированная ванна

Втрата зовнішнього вигляду ванни – незворотний процес, який виникає при будь-яких обставинах. На це впливають такі чинники: акуратність експлуатації з боку користувача та інтенсивність використання. У будь-якому випадку, з часом з’являються потертості, тріщини або будь-які інші пошкодження.

Одним із способів вирішення проблеми вважається відновлення ванни рідким акрилом, послуга, яка пропонується компанією «Ванна Сіті» в Боярці.

Особливість робіт наших майстрів полягає в тому, що вони прислухаються до вимог клієнта та знаходять індивідуальний підхід до кожного. Результат виконаної послуги дозволить заощадити кошти на покупку нової ванни, що актуально для кожного клієнта.

«Ванна Сіті» пропонує дану послугу за вигідною ціною – підсумкова вартість реставрації ванни акрилом в Боярці формується після прибуття майстра для оцінювання робіт. Тільки після цього озвучується сума і фахівець приступає до роботи.

 

Чому рідкий акрил актуальний при відновленні ванн?

Головна перевага цього матеріалу – його доступність та відмінні експлуатаційні властивості. Метод «наливна ванна» відрізняється від інших способів реставрації.

Однією з характеристик рідкого акрилу є його здатність заповнювати всі порожнечі на поверхні ванни, що забезпечує більший показник міцності готового покриття. Дана речовина після застигання – це міцний пластик, який здатний витримати великі навантаження. Крім цього, він має підвищену зносостійкість, що робить його оптимальним варіантом для того, щоб повернути вашій ванні друге життя.

 

 

Реставрація ванн рідким акрилом має значні переваги:

  • Швидкість виконання поставленого завдання – здійснення робіт проводиться протягом 2-4 годин. Далі слідує процес висихання, який може тривати від 24 до 36 годин.
  • Можливість визначення потрібної товщини акрилового покриття – воно варіюється від 1 до 4 мм.
  • Усуває незначні пошкодження ванни – оптимальний спосіб позбавлення від них, незалежно від їх особливостей.
  • Економія коштів – повна вартість відновлення ванни рідким акрилом в десятки, якщо й не більше, разів дешевше за покупку нової.
  • Не потрібно проводити демонтажні роботи – додаткова економія часу, відсутність сміття і т.д.
  • Потрібно мінімум інструментів, після себе фахівці залишають чисте робоче місце (це дотримується і нашими майстрами).

 

До відома. Відновлення ванн рідким акрилом виконувати самостійно не рекомендується, тому що це може призвести до повної втрати її зовнішнього вигляду. Довіряти роботу слід фахівцям, які надають гарантію на роботи. Саме таким є майстри «Ванна Сіті».

 

Замовити реставрацію ванн акрилом в Боярці за вигідною ціною можна у нас. Оформити заявку на прибуття майстра можна зручним для Вас способом. Довіртесь нам і Ви отримаєте можливість заощадити на покупці нової ванни.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.