Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн в Бучі

03.08.2021 Блог
Герметизация шва между ванной и кафелем

Ванна прослужила вірою і правдою 10 років, але з’явилися потертості, тріщини та інші дефекти? Не потрібно викидати її і купувати нову, тому що можна звернутися за допомогою до фахівців, які виконають реставрацію ванни рідким акрилом.

Даний спосіб реставрації ванн відрізняється від інших своєю ефективністю і швидкістю. Наливна ванна не має на увазі демонтаж обробки ванни і її переміщення, що цінується кожним нашим клієнтом.

«Ванна Сіті» надає послуги реставрації ванн за доступною ціною – це набагато ефективніше та економніше, тому що не потрібно купувати нову. Вартість ремонту дешевше, ніж купити нову ванну, що актуально для кожного замовника. Тому навіщо витрачатись?

Висока якість наданої послуги гарантується нашими майстрами, які візьмуться за завдання будь-якої складності. Використовуються якісні матеріали та витратні матеріали. Термін експлуатації відновленої ванни становить від 10 років і більше.

Чому ми віддаємо перевагу рідкому акрилу?

Даний матеріал являє собою двокомпонентну речовину, яка складається з акрилу і закріплювача. Готовий склад після висихання на поверхні ванни знаходить високу міцність і робиться практично несприйнятливим до стирання в процесі експлуатації.

Наливна ванна може бути виконана з будь-якого виробу, а саме: чавун, сталь або пластик. Суть методу полягає в нанесенні тонкого шару рідкого акрилу на поверхню ванни. При виникненні напливів або бульбашок повітря використовуються спеціальні інструменти, якими усуваються дані дефекти.

Застосовувати рідкий акрил для реставрації ванн можна і самостійно, але за умови наявності навичок для роботи з ним. При їх відсутності рекомендується звернутися за допомогою до фахівців, які виконають роботи в мінімальні терміни і з наданням гарантії.

Готовий результат – стара ванна стала ідеально рівною та білою.

На що потрібно звертати увагу при реставрації ванн рідким акрилом?

Перше, що повинно враховуватися – поточний стан ванни. Якщо вона підлягає відновленню, то оптимальним варіантом буде послуга відновлення акрилом. При катастрофічному та поганому стані залишається лише один вихід – викинути.

Відзначимо, що при наявності невеликих пробоїн (отворів) у ванні, застосовується спеціальна штукатурка, на яку потім наноситься рідкий акрил.
Наступний етап – визначення з необхідним шаром, тобто яка буде товщина акрилу. Вона може складати від 1 до 4 мм, що залежить від особливостей ванни. Процес висихання займає від 24 до 36 годин (залежить від товщини).

Замовити відновлення ванн рідким акрилом в Бучі за вигідною ціною без демонтажу виробу можна у нас. Гарантія надається на кожен етап виконання робіт, що робить нас одним з лідерів в цьому напрямку. Отримати консультацію та відповіді на питання, які Вас цікавлять можливо у менеджера зручним для Вас способом.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.