Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн в Ірпені

03.08.2021 Блог

Втрата початкового вигляду ванни – питання часу. Незалежно від акуратності експлуатації з боку користувача, ванна втрачає свій вигляд, що призводить більшість до єдиного висновку, а саме покупки нової ванни. Цього можна уникнути, тому що досить замовити реставрацію ванн в Ірпені від майстрів, які надають гарантію на виконані роботи.

Компанія “Ванна Сіті” надає послуги по реставрації ванн за вигідною і доступною ціною. Професійний підхід з боку фахівців дозволяє виконати роботи будь-якої складності. Реставрувати ванну не складе труднощів, незалежно від її поточного стану і конструктивних особливостей.

Ціна відновлення ванни не є фіксованою і залежить від наступних чинників:

– тип використаної речовини для ремонту;

– обсяг робіт;

– індивідуальні риси планування і т.д.

 

 

Який спосіб застосовується для відновлення початкового вигляду ванн?

Повернути первинний вигляд можна різними способами, серед яких виділяється один. Відновлення ванн акрилом. Методом «Наливна ванна» в Ірпені є найбільш економічним і ефективним варіантом, який дозволить отримати новий виріб без витрачання коштів.

Ефективність цього способу доведена тисячами ванн, які вдалося повернути в експлуатацію, витративши мінімум часу і грошей.

Відновлення ванни рідким акрилом «Наливна ванна» полягає в нанесенні шару даної речовини на поверхню. Склад даного засобу – акрил і полімерний затверджувач. Після нанесення цієї речовини, вона застигає, забезпечуючи цим самим захисний шар.

 

До плюсів рідкого акрилу відносяться:

  • Високий показник опірності стирання – готовий шар витримує різні навантаження щодо стирання.
  • Довговічність – реставрація ванн рідким акрилом забезпечує подальшу експлуатацію виробу мінімум на 10 років, що актуально для кожного користувача.
  • Швидке виконання робіт – весь процес займає від 2 до 4 годин (налив рідкого акрилу). Сушка може займати від 24 до 36 годин, в залежності від нанесеного шару (1-4 мм).
  • Екологічна безпека – цей матеріал повністю нешкідливий для людини, незалежно від типу речовин, що контактують з поверхнею.
  • Усунення невеликих механічних ушкоджень будь-якого характеру (тріщини, відколи й т.д.).
  • При наявності навичок роботи з акрилом, процес відновлення ванни можна виконати самостійно. В іншому випадку, звернутися потрібно до професіоналів, які не тільки дадуть Вам гарантію, але і виконають роботи відповідно до технології.

 

Замовити реставрацію ванн рідким акрилом в Ірпені недорого можна у нас – зв’язатися з менеджером можливо зручним для клієнта способом. Вигідні ціна і індивідуальний підхід до замовника пояснює високу якість наданої послуги. Беремося за роботу будь-якої складності, відновимо ванну з будь-якими зовнішніми ушкодженнями, крім найкритичніших.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.