Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Реставрація ванн в Василькові

03.08.2021 Блог
отреставрированная ванна

Проблема втрати зовнішнього вигляду ванни нікуди не дівається. Швидкість її зносу залежить від безлічі факторів, серед яких потрібно виділити інтенсивність експлуатації і акуратність в зверненні. У будь-якому випадку, виконуватися реставрація ванн може декількома способами, серед яких самим швидким і надійним є використання рідкого акрилу.

Нами застосовується метод відновлення ванн рідким акрилом, який дозволяє швидко повернути колишній вигляд (не буде нічим відрізнятися від нової). Саме за це акрил і користується великою популярністю, як серед замовників, так і майстрів.

Ціна реставрації ванн рідким акрилом у Василькові визначається після прибуття фахівця за вказаною адресою. Для отримання повноцінної картини необхідних робіт, майстру потрібно оглянути стару ванну. Додаткову інформацію щодо даної послуги можна дізнатися у менеджера зручним для Вас способом.

 

Наливна ванна від «Ванна Сіті» – це гарантія від майстрів за виконану роботу.

Незважаючи на простоту процесу відновлення, виконувати його самостійно не рекомендується. Це обумовлено тим, що відсутність навичок у поводженні з рідким акрилом може призвести до псування ванни.

 

До таких проблем відносяться:

  • Напливи – відбуваються при стіканні акрилу в одну точку з його подальшим застигання. Це призводить до того, що поверхня ванни має нерівності, які можуть перешкоджати нормальній експлуатації.
  • Нерівномірність нанесення – реставрація ванни рідким акрилом передбачає рівномірний розподіл цієї речовини на поверхні. Відповідно до технології нанесення, товщина повинна бути однаковою на всій поверхні ванни, тільки так можна досягти максимальної міцності та довговічності.

 

Це найпоширеніші неприємності, які можуть виникнути при самостійному відновленню ванни рідким акрилом. Інший момент, який не береться до уваги – наявність спеціальних інструментів, що застосовуються майстрами.

Тому, єдиним способом реставрувати ванну рідким акрилом, буде звернення в компанію «Ванна Сіті»,  яка дасть Вам гарантію на всі виконані роботи. Майстри беруться за завдання будь-якої складності, з огляду на побажання замовника і особливості планування ванної кімнати.

 

Який плюс від використання рідкого акрилу?

Головною перевагою даного методу при відновленні ванни – не потрібно виконувати демонтажні роботи. У більшості випадків, ванна має обробку у вигляді плитки, яку потрібно прибирати для реставрації.

Реставрація ванни за допомогою рідкого акрилу у Василькові вимагає мінімальної підготовки – достатньо використовувати будівельну клейку стрічку або звичайний скотч зі старими газетами, щоб виключити замазування обробки, підлоги та стін акрилом.

Замовити реставрацію ванни рідким акрилом у Василькові з гарантією та вигідною ціною можна у нас. Потрібно оформити заявку в зручний для Вас час та спосіб і домовитися про прибуття майстра в обумовлений день.

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.