Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Відновлення ванн в Києві

Використання ванни, незалежно від інтенсивності, приводить до зміни її зовнішнього вигляду. Наприклад, можуть виникати розводи та тріщини, котрі при байдужому відношенні до них призводять до втрати функціоналу ванни. Оптимальним способом вирішити це питання – замовити відновлення ванни у професіоналів або виконати самостійно.

 

“Ванна.Сіті” надає послуги з реставрації ванн за допомогою акрилу з гарантією на роботи будь-якої складності. Постійний коллектив майстрів, кожний з яких має великий досвід по відновленню ванн, робить нас надійним та перевіреним виконавцем, для якого не існує нічого неможливого.

 

Процес відновлення емалі ванн потребує особливого підходу зі сторони виконавця, незалежно від об’єму робіт. Проводиться реставрація згідно технологічного процесу, відходження від якого призводить до псування ванни (в деяких ситуаціях, виправити пошкодження бува проблематично або зовсім неможливо). Для самостійного виконання реставрації потрібно мати практичні навички – без них велика ймовірність виникнення напливів та нерівномірності шару акрила.

Переваги відновлення методом наливної ванни

Використання рідкого акрилу має власні плюси, які і роблять цей метод популярним серед користувачів. До переваг необхідно віднести:

 

 1. Швидкість виконання – не треба витрачати купу часу на відновлення, оскільки весь процес може зайняти не більше однієї години.
 2. Відсутній запах, що не заважає під час перебування в ванній кімнаті.
 3. Можливість отримати повноцінну акрилову ванну зі звичайної сталевої або чугунної.
 4. Затвердівший акрил має високий показник стійкості та міцності. Падіння сторонніх предметів в ванну, навіть тяжких, не призводить до пошкодження поверхні.
 5. Довше зберігає тепло – вода не так швидко остигає.
 6. Комфортабельність при прийнятті душу – полімерний шар теплий на дотик.

 

Всі ці переваги роблять цей спосіб актуальним для кожного замовника – навіщо платити за нову ванну, якщо є можливість її відновити, витративши набагато менше коштів.

 

До відома. На фінальному етапі відновлення ванни потрібно не допускати будь-яких дій з нею та виключити знаходження в приміщенні дітей та домашніх тварин. 

 

Використовуючи метод відновлення “наливна ванна” не треба проводити демонтажні роботи. Це виключає виникнення сміття та велику кількість процесів, котрі потребують велику кількість часу на їх виконання.

6 причин для співпраці з нами

Замовив відновлення ванни в нас, кожен клієнт отримує:

 

 • Гарантія на виконані роботи будь-якої складності – індивідуальний підхід до кожного замовлення. Це забезпечує вирішення будь-яких питань щодо реставрації ванн.
 • Швидке відновлення – весь процес займає не більше 2-4 годин. Застосовується перевірений і якісний акрил, який забезпечить експлуатацію ванни протягом наступних 7-10 років.
 • Консультації при питаннях щодо використання ванни – наші майстри нададуть необхідну інформацію.
 • Вигідні ціни – навіщо платити за нову ванну, якщо можна її просто відновити. У будь-якому випадку, використання рідкого акрилу буде економічно вигідно.
 • Постійний штат майстрів – не притягуємо сторонніх фахівців, що позитивно позначається на підсумковій вартості відновлення.
 • Підлаштовуємось під клієнта – фахівець прибуде в зручний для Вас час і день.

 

Замовити відновлення ванн в Києві та області можна за телефоном, через електронну пошту або в онлайн-чаті. При спілкуванні з менеджером достатньо обговорити всі моменти оформлення послуги (спосіб розрахунку, день, час) та отримати якісну послугу, на яку надаємо гарантію.  Довіртеся професіоналам – все інше ми беремо на себе.

 

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 1 Среднее: 5]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.