Замовити дзвінок
г.Киев, бул. Кольцова, 15A

Відновлення ванн з гарантією на Виноградарі

23.08.2021 Блог
отреставрированная ванна

Тривала експлуатація ванни обов’язково призводить до втрати її зовнішнього вигляду. Крім цього, часто утворюються механічні пошкодження виробу – тріщини, відколи, невеликі отвори. Причиною цього є необережне поводження з боку користувача і природне зношування. Повернути колишню красу нескладно – відновлення ванни акрилом на Виноградарі буде оптимальним рішенням проблеми.

Компанія “Ванна Сіті” пропонує можливість замовити реставрацію ванн на Виноградарі за вигідною ціною. Плюс даного методу відновлення полягає в часі виконання – процес займає 2-4 години. Етап висихання рідкого акрилу займає добу, що в будь-якому випадку швидше очікування доставки нової та процесу її монтажу.

Ціна реставрації ванн на Виноградарі обговорюється по прибуттю за вказаною адресою – майстер оцінить обсяг робіт та особливості їх виконання. Отримати консультацію можна у зручний для Вас способом.

Переваги наливної ванни

Відновлення ванн рідким акрилом є найшвидшим способом, тому що вимагає від майстра тільки наявності інструментів. Виріб необхідно розмістити у тому, що дозволяє заощадити час і виключає утворення великої кількості сміття.

Реставрація ванни акрилом на Виноградарі від нашої компанії має такі переваги:

  • Використовується безпечний матеріал для відновлення – рідкий акрил є двокомпонентною речовиною (затверджувач, акрил), які не виділяють шкідливих випарів. Є гіпоалергенним матеріалом.
  • Гарантія отримання ідеальної поверхні, яка не відрізняється від нової.
  • Можливість приховати наявні дефекти ванн (відколи, отвори, тріщини) за допомогою шпаклівки і подальшого нанесення акрилу.
  • Результат готової роботи – ідеально рівна поверхня, яка прослужить не один десяток років. Застиглий акрил є полімером, що володіє хорошою стійкістю до стирання.

 

Відновлення ванни рідким акрилом виконується досвідченим майстром, який надає гарантію на виконані роботи. З його боку приймаються до уваги всі побажання клієнта. Звернувшись до нас, можна не хвилюватися за якість реставрації – все проводиться за технологією без відступів.

Замовити реставрацію ванни на Виноградарі за допомогою рідкого акрилу за низькою ціною у нас – довіритесь професіоналам, які виконають роботу на високому рівні. Час прибуття майстра обговорюється в ході оформлення заявки. Зв’язатися з менеджером можливо по телефону, через онлайн-чат або відвідавши наш офіс в Києві.

 

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Итогоl: 0 Среднее: 0]

Оставте комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.